Запорізькі медичні установи отримають ліків на суму близько 5 млн.грн.


By yana - Posted on 21 Декабрь 2014

Запорізькі медичні установи отримають ліків на суму близько 5 млн.грн.

За даними вісника державних закупівель №145(08.12.2014) від 08.12.2014р. Територіальне медичне об'єднання "Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф" у грудні 2014р. отримає необхідні ліки загальною вартістю понад 2 млн. грн., це 45 найменувань найнеобхіднійших препаратів які застосовуються безпосередньо у перші часи лікування хвороб.

Для закупівлі цих ліків було застосовано спрощену процедуру, у зв'язку з нагальною потребою в лікарських засобах, яка виникла через те, що відкриті торги на закупівлю ліків були відмінені через подання для участі в них менше двох пропозицій конкурсних торгів. Нажаль таке трапляється доволі часто та свідчить про недосконалу процедуру проведення тендерів в цілому.

Переможцем торгів визнано ТОВ «Фармпланета», яке запропонувало вартість на 55 тис.грн. меншу за свого єдиного конкурента ТОВ Медичний центр «М.Т.К.». За даними  Єдиного державного реєстру компанія «Фармпланета» належить Валерію Кондруку, який у 2005-2010 роках був заступником голови Київської облдержадміністрації. Останнім часом компанія стрімко нарощує обсяги продаж, так у грудні вони виграли ще низку тендерів, серед яких поставки ліків для війскових загальним обсягом 5 млн.грн.,  а також ліки для Запорізької обласної клінічної лікарні на суму понад 700 тис.грн.

Моніторинг здійснюється за підтримки Міжнародного фонду "Відродження"